Koronawirus. Coraz więcej zgonów i zakażeń w regionie

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

O 13 632 kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia, z czego 1 209 to osoby w województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie odnotowano dziś także ponad 20 zgonów. Kolejny duży przyrost także w Toruniu i powiecie toruńskim.

Szybko rozprzestrzeniający się w ostatnim czasie wirus spowodował kolejne obostrzenia. O nowych ograniczeniach poinformował dziś premier Mateusz Morawiecki:

W dzisiejszym raporcie zakażeń znalazły się 192 osoby z Torunia i 53 z powiatu toruńskiego. To trzeci dzień z rzędu, kiedy w Toruniu odnotowujemy blisko 200 zakażeń. Jednocześnie, na terenie województwa wyzdrowiało kolejnych 96 osób.

Przybywa także kolejnych zgonów. Na terenie województwa zmarło kolejnych 21 osób chorych na Covid-19, z czego 20 miało także choroby współistniejące. 2 zgony miały miejsce w toruńskim Szpitalu Zakaźnym.

Tagged

1 thought on “Koronawirus. Coraz więcej zgonów i zakażeń w regionie

 1. Goebbels byłby z Was dumny….. Dlaczego brniecie w to dezinformowanie Torunian Czytelników? i dalej “gonicie Peleton” jako Prymusi godni gazety wyborczej….?
  Zmarło kolejnych 20 osób “Z” covid czy “NA” covid ?
  Obawiam się, że to pierwsze.
  Poza tym zakażenie (stwierdzone na podstawie “testów” dających fałszywe wyniki)
  to nie jest choroba/hospitalizacja.
  Nie straszcie, bo , jako Kartel medialny Głównego Nurtu – przykładacie rękę do tych absurdalnych obostrzeń i niszczenia gospodarki oraz stosunków międzyludzkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *