Koronawirus. W Toruniu kolejne zakażenia i zgony

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

3 896 – tyle kolejnych zakażeń widnieje w dzisiejszym raporcie Ministerstwa Zdrowia dotyczącym sytuacji epidemiologicznej w kraju. Odnotowano także 349 zgonów, z czego 267 z chorobami współistniejącymi. Wykonano 56 250 testów. Jak wygląda sytuacja w Toruniu?

Według danych resortu zdrowia, w Toruniu pojawiło się dziś 19 nowych przypadków Covid-19. Jednocześnie odnotowano 2 zgony. Obie osoby miały choroby współistniejące.

W województwie kujawsko-pomorskim odnotowano kolejne 216 przypadków zakażeń i 52 zgony (50 osób miało choroby współistniejące). Najwięcej zakażeń pod względem województw pojawiło się w śląskim – 501. Kujawsko-pomorskie, jest dziś na 9. miejscu wśród województw, biorąc pod uwagę liczbę zakażeń.

W kraju wyzdrowiało dziś 4 315 osób.

Tagged

1 thought on “Koronawirus. W Toruniu kolejne zakażenia i zgony

  1. Buczkowski – kłamie!! . Tylko Toruń jak widać również otrzymało stosowną “dotację” finansową na reklamę i powielanie mainstreamowego Bełkotu o tzw “pandemii”…… Oto “pandemia” : covid 19 jak dotąd nie wpisany na listę chorób zakaźnych , nie Wyizolowany laboratoryjnie a jego zjadliwość, to 0,04 procenta zgonów. Stwierdzamy na pods. Fałszywych dodatnich testów…..Fajna “Pandemia”. Nie powielacie Kłamstw – dziennikarstwo to samodzielna weryfikacja Przeczytaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *