Kosmetyki zero waste. Na wagę

Wiadomości
fot. Pixabay

Artykuły kosmetyczne Pollena-Ewa można już nabywać w duchu zero waste. Sklepy firmowe umożliwiły kupowanie niektórych kosmetyków na wagę. W Toruniu także możemy skorzystać z takiego rozwiązania.

Firma Pollena-Ewa powstała ponad 100 lat temu, a swoją działalność rozpoczęła od produkcji mydeł i wód kolońskich. Obecnie zajmuje ważne miejsce w polskim przemyśle kosmetycznym, oferując kompleksową pielęgnację “od stóp do głów”.

Marka idzie z duchem czasu i daje możliwość kupowania produktów w stylu zero waste, czyli z troską o naszą planetę. Celem takich działań jest wytwarzanie jak najmniejszej ilości śmieci i wykorzystywanie opakowań wielokrotnego użytku. Klientki z Łodzi i Torunia mogą odwiedzić sklepy firmowe Pollena-Ewa z własnym pojemnikiem, do którego naleją taką ilość kosmetyku, jakiej będą potrzebować. W ofercie między innymi mydło w płynie z witaminą E i D-pantenolem oraz płyn do mycia naczyń z aloesem.

W Toruniu kosmetyki na wagę można nabyć w sklepie medycznym “Zdrowie”, mieszczącym się na ul. Konstytucji 3 maja 10.

1 thought on “Kosmetyki zero waste. Na wagę

  1. super pomysł 🙂 choć jeśli chodzi o kosmetyki moja skóra jest dość wymagająca i super się sprawują w sumie tylko pat&rub, dzięki nim nie mam problemów ze skórą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *