Koszmarne zderzenie! Co się stało na ul. Grudziądzkiej? Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

112 Polecamy Wiadomości
fot. nadesłane

Ok. godz. 20 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na ul. Grudziądzkiej – w pobliżu skrzyżowania z ul. Kozacką. Dwie osoby trafiły do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

“Wypadek na ul. Grudziądzkiej na wysokości KFC. Droga w kierunku centrum całkowicie zablokowana” – to pierwszy komunikat o zderzeniu aut na ul. Grudziądzkiej. Otrzymaliśmy go za pośrednictwem serwisu Toruń SMS.

Co się stało w pobliżu skrzyżowania ul. Grudziądzkiej i Kozackiej? Znamy wstępne ustalenia toruńskiej policji.

– Na skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Kozackiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Na pasie dla skręcających w lewo – z ul. Grudziądzkiej w Kozacką – stał hyundai santa fe, a za nim mazda. Tym samym pasem jechał jaguar, który uderzył z impetem w tył mazdy.

Następnie mazda uderzyła w hyuindaia, a hyuindai wjechał w znak.

– Jaguar przeleciał na drugą nitkę ul. Grudziądzkiej – po stronie McDonald’sa – mówi Chrostowski. – Do szpitala trafiły dwie osoby – kobieta i mężczyzna, którzy jechali mazdą. 

Jeszcze nie wiadomo, jak groźne są obrażenia tych osób. Od tego będzie zależeć, jak zostanie zakwalifikowane to zdarzenie – jako kolizja czy wypadek. Chwilę po zderzeniu samochodów były zablokowane dwie jezdnie ul. Grudziądzkiej.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys