Krwawa impreza na ul. Mickiewicza. 41-latek ugodził nożem współbiesiadnika

112 Box2 Polecamy Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Podczas spotkania towarzyskiego w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza 41-latek ugodził nożem w nogę swojego współbiesiadnika – 62-latka. Sprawca ataku został zatrzymany przez policję.

Do tego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie ok. godz. 15.30. Właśnie wtedy policyjny dyżurny otrzymał informację o awanturze, do której miało dojść w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z komisariatu Śródmieście. Ustalili, że podczas spotkania towarzyskiego 41-latek ugodził nożem w nogę 62-letniego współbiesiadnika. Zaatakowany mężczyzna trafił do szpitala.

Badanie wykazało, że 62-latek w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu. Według relacji świadków pokrzywdzony wybiegł z mieszkania na ulicę i zostawił ślady krwi na chodniku.

– Wstępne ustalenia wskazują, że rana nie zagraża życiu pokrzywdzonego – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – 41-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu, jednak odmówił poddania się badaniu.

Wkrótce z zatrzymanym 41-latkiem będą wykonywane czynności procesowe. O tym, jakie konkretnie usłyszy zarzuty, będzie decydowała opinia biegłych z zakresu medycyny sądowej.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *