Krzysztof Bosak pojawi się w Toruniu

Box2 Polityka Wiadomości
fot. Robson90 / shutterstock

W środę 24 czerwca kolejny kandydat na prezydenta w zbliżających się wyborach przyjedzie do Torunia. Krzysztof Bosak pojawi się na Rynku Staromiejskim w Toruniu o 16.30.

Konfederacja w mediach społecznościowych zachęca mieszkańców Torunia, aby w najbliższą środę pojawili się na Starym Mieście. “To świetna okazja na luźne rozmowy o życiu, polityce i wizji Polski. Wpadnij zrobić sobie zdjęcie i przybić piątkę. Widzimy się na miejscu”, czytamy na fanpage’u Konfederacji. Spotkanie z wyborcami ma potrwać dwie godziny.

REKLAMA

Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta RP w wyborach 2020, to 38-letni polityk z Zielonej Góry. Jest współzałożycielem i jednym z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość. Toruń zna z czasów studenckich, kiedy to odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Swoją karierę polityczną rozpoczynał jako działacz Młodzieży Wszechpolskiej, później pracował jako asystent Macieja Giertycha. Stanowisko posła sprawuje od 2005 r., początkowo startując z listy LPR. W przerwie od działalności politycznej był redaktorem naczelnym serwisu prawy.pl. Wziął także udział w programie rozrywkowym “Taniec z gwiazdami”.

Tagged

2 thoughts on “Krzysztof Bosak pojawi się w Toruniu

  1. Krzysztof Bosak w naszym mieście-
    o jak dobrze… Pora “wyjść na świeże powietrze” spośród reszty pookrągłostołowych wystylizowanych , często polsko-podobnych “kandydatów” na urząd Prezydenta RP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *