Kto najlepszy w Toruniu? Drużyny speedrowerowe zmierzyły się w sparingu

Box2 Sport Wiadomości
fot. Drwęca Kaszczorek (facebook)

W niedzielę 11 kwietnia Drwęca Kaszczorek i TSŻ Toruń objechały mecz sparingowy, by wyłonić najlepszą drużynę w Toruniu. Obydwie ekipy wystąpiły w praktycznie najmocniejszych składach.

Wciąż nie wiadomo, kiedy toruńskie drużyny zainaugurują sezon CS Superligi. Przez wprowadzane przez rząd obostrzenia sytuacja z terminarzem rozgrywek się komplikuje. Pisaliśmy o tym tutaj:

REKLAMA

– Praktycznie obydwie ekipy wystawiły najsilniejsze możliwe składy, bo zabrakło tylko weteranów Olka Zielińskiego i Marcina Lisa po stronie Drwęcy oraz Adama Bożejewicza po stronie TSŻ. Zawody do końca życia na pewno zapamięta Łukasz Szpajda, który w drodze na mecz został zaatakowany na drodze przez dzikie zwierzęta. Jak się dowiedzieliśmy potem, wieczorem była na kolację świeża i soczysta sarnina – czytamy na facebookowej stronie TSŻ-u Toruń.

Gospodarze – TSŻ Toruń zakończyli sparing z wynikiem 116+15. Natomiast goście z Kaszczorka uzbierali 81+15 punktów.

Najlepszym punktującym TSŻ-u i całego spotkania był Remigiusz Burchardt, który zdobył 22+2 pkt (3*,3*,4,4,4,4). Drugim najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Jakub Kościecha – 15+2 (4, 4, 1,-,3*,3*).

W drużynie gości najlepiej punktował Bartłomiej Sikorski, który zdobył 16 punktów (3, 1, 4, 1, 3, 4). Trzy punkty mniej zgromadził Martin Katarzyński (3, 2, 3, 1, 2, 2).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *