Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło w ubiegłym miesiącu. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu popularnego food truck’a na ulicy Gagarina. Świadkowie proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji.

W piątek 15 listopada około godziny 22:30 doszło do przestępstwa rozbójniczego. Niezidentyfikowany mężczyzna wszedł do lokalu gastronomicznego “Pan Burger”, znajdującego się na zbiegu ulic Gagarina i Reja. Sprawca miał w ręku nóż. Ukradł gotówkę z kasetki na pieniądze. Następnie zaczął uciekać rowerem w kierunku ulic św. Józefa i Balonowej.

Przestępcą był mężczyzna średniej budowy ciała o wzroście około 170 cm. Ubrany był w jasną bluzę, ciemne spodnie i czarne buty sportowe. Na głowie nosił czarną czapkę, a twarz zasłonił białym materiałem. Miał ze sobą czarny plecak. Rower, na którym uciekał, również był koloru czarnego.

Postępowanie w sprawie rozboju prowadzone jest przez funkcjonariuszy toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratury. KMP Toruń szuka świadków, którzy mogliby pomóc w ustaleniu personaliów przestępcy. Z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym można kontaktować się pod numerem: (056) 641-26-07 lub 112.

Rozbój to przestępstwo kwalifikowane, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *