Kupiłeś karnet na mecze hokeistów? Masz trzy opcje do wyboru

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Sporo wiernych kibiców kupiło karnety na mecze KH Energi Toruń w sezonie 2020/21. Z powodu sytuacji epidemicznej nie mogli oni jednak z trybun wspierać swojej drużyny. Klub przedstawił posiadaczom karnetów trzy opcje.

W środę 21 kwietnia KH Energa Toruń opublikowała na swoim facebookowym profilu informację o tym, że posiadacze karnetów na niedawno zakończony sezon mają do wyboru trzy opcje.

REKLAMA

Pierwszą z nich jest “potraktowanie karnetu jako cegiełki na rzecz klubu”. Wybierając tę opcję, kibic nie domaga się zwrotu pieniędzy za karnet, z którego nie mógł korzystać.

– Każdy, kto wybierze ten wariant i prześle do nas taką deklarację mailowo na adres karnety@torunskihokej.pl znajdzie się na imiennej liście wspierających nasz klub, która pojawi się na stronie internetowej klubu oraz otrzyma 50% rabatu na zakup kawy lub herbaty w Hokejowej Fanszopie, na każdym meczu naszej drużyny w sezonie 2021/2022 – czytamy we wpisie na facebookowej stronie klubu.

Drugą z opcji jest uzyskanie 50-procentowego rabatu na zakup karnetu na nowy sezon. Osoba chcąca skorzystać z tej opcji musi jednak okazać dowód zakupu.

Trzecia możliwość to proporcjonalne rozliczenie karnetu w biurze klubu. Tutaj także trzeba okazać dowód zakupu.

Klub prosi o podjęcie decyzji i przesłanie jej do końca czerwca na adres mailowy: karnety@torunskihokej.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *