Lenz podjął decyzję. Będzie startować w wyborach na szefa regionalnej PO

Box1 Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Tomasz Lenz, obecny przewodniczący regionu kujawsko-pomorskiego Platformy Obywatelskiej, będzie startować w wyborach do regionalnych struktur partii, zaplanowanych na 23 października.

Tym samym nie potwierdziły się nieoficjalne doniesienia z połowy lipca, jakoby Lenz miał ogłosić podczas posiedzenia Rady Regionu, iż nie zamierza ubiegać się o reelekcję.

REKLAMA

Po dzisiejszej, kolejnej już rozmowie z marszałkiem Piotrem Całbeckim, europosłem Radkiem Sikorskim oraz szefami struktur powiatowych, w tym z senatorem Krzysztofem Brejzą, posłami Magdaleną Łośko, Tomaszem Szymańskim,
Pawłem Olszewskim, prezydentem Włocławka Markiem Wojtkowskim oraz wiceprezydentem Domicelą Kopaczewską zdecydowałem o ponownym starcie w wyborach na szefa regionalnych struktur Platformy Obywatelskiej RP – pisze Lenz w oświadczeniu.

Obecny przewodniczący dodaje także:

Mam nadzieję, że moje doświadczenie, umiejętności organizacyjne oraz zaangażowanie, jakie zawsze wkładam w pracę na rzecz Platformy w Kujawsko Pomorskiem znajdą ponownie wasze poparcie. Przed nami wielkie wyzwania, przed nami Pełna Odpowiedzialność za losy naszego kraju i regionu.

Poseł Tomasz Lenz kieruje regionalnym oddziałem PO od końca kwietnia 2006 roku. Start w wyborach, które odbędą się 23 października, zapowiedział także Piotr Kozłowski, przewodniczący rady powiatu bydgoskiego.

Tagged

1 thought on “Lenz podjął decyzję. Będzie startować w wyborach na szefa regionalnej PO

  1. projekt prawny “Norymberga 2.0” Grzegorza Brauna – czas postawić pod sąd zbrodniarzy koalicji covidowej , pro-pandemicznej , pro-lockdownowej , maseczkowej , testowej – odpowiedzialnej za ponad 160 000 ponadmiarowych zgonów Polaków i covidową Tresurę Narodu.
    Sprawdzajcie w necie i na YT.
    MainStream, Główny Nurt – milczy…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *