Logotyp widoczny o każdej porze dnia i nocy. Wybierz lightbox i rozświetl się na tle konkurencji

Box2 Materiały partnera Wiadomości

Odpowiednie przykucie uwagi potencjalnego Klienta stanowi kluczową kwestię w przypadku każdej kampanii marketingowej. W dobie wszechobecnej i błyskawicznie rozwijającej się reklamy w sieci, nowoczesny kaseton typu lightbox umieszczony w centrum miasta może zauważalnie wyróżnić Cię na tle najgroźniejszej konkurencji. I to dosłownie, tego typu nośnik charakteryzuje się luminacją LED, która z całą pewnością rzuci się w oczy każdego przechodnia – potencjalnego interesanta.

Od plakatów do kasetonów lightbox. Przedstawiamy krótką historię marketingu outdoorowego.

Reklama zewnętrzna nie stanowi żadnej nowości w branży marketingu. Tego typu promocja po raz pierwszy w Europie pojawiła się ponad dwieście lat temu, a prawdziwymi prekursorami nośników outdoorowych nazywa się reprezentantów szeroko pojętej branży rozrywkowej. To ta sama grupa przedsiębiorców przyczyniła się do zauważalnego rozwoju billboardów i papierowych plakatów za Oceanem. Co ciekawe, w Polsce taki segment promocyjny zadebiutował w 1991 roku. Dynamiczne zmiany ustrojowe spowodowały, że z lekkim opóźnieniem otworzyliśmy się na metody marketingu doskonale znane za zachodnią granicą. Oprócz wcześniej wymienionych narzędzi, na ulicach miast można było zaobserwować również różnego rozmiaru tablice, reklamę pneumatyczną czy choćby nowoczesne neony. W ostatnich latach sporą popularnością cieszy się inny rodzaj podświetlanego narzędzia. Kasetony lightbox szybko podbiły rynek, a ich wymierne zalety powodują, że outdoorowa reklama nadal cieszy się wysoką efektywnością. Wbrew wielu mitom nie odchodzi ona jeszcze do przysłowiowego lamusa!

Nie daj się pochłonąć przez miejską dżunglę. Kaseton lightbox rozjaśni Twoją przyszłość!

Kasetony oferowane przez Adsystem, znanego producenta tradycyjnych nośników reklamowych, w zdecydowanej większości przypadków instalowane są na zewnętrznej ścianie budynku. Ich montaż jest bajecznie prosty i nie wymaga większego ingerowania w struktury muru. Dlaczego warto się zdecydować na tego typu nośnik? Przede wszystkim ze względu na fakt, że jego największą zaletą jest nowoczesna luminacja LED. Prawidłowo zaprojektowany lightbox odpowiednio wyeksponuje Twoje logo lub hasło przewodnie, które bez problemów wyróżni się na tle krajobrazu bogatego w billboardy, papierowe plakaty czy chociażby totemy reklamowe. Oświetlenie sprawia, że kaseton jest widoczny o każdej porze dnia i nocy – nawet z kilkudziesięciu metrów. Chcesz zainwestować wyłącznie w trwałe nośniki? Wybierz renomowanego producenta i to właśnie jemu zleć stworzenie funkcjonalnego i wytrzymałego narzędzia marketingowego typu lightbox.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *