Lokalna Żywność. Zbliża się kolejne okno zakupowe

Box2 Wiadomości Województwo box
Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

26 stycznia otwiera się kolejne okno zakupowe w sklepie internetowym Lokalna Żywność. Wirtualny rynek to miejsce, w którym można kupić najświeższe wyroby, prosto od producentów z naszego regionu. Będzie można je odebrać w przyszłym tygodniu w trzech punktach na terenie Torunia, jak również w jednym punkcie w Bydgoszczy. Rolnicy, którzy chcieliby skorzystać z możliwości sprzedaży za pośrednictwem platformy, wciąż mogą się zgłaszać. 

W sklepie internetowym Lokalna Żywność na bieżąco pojawiają się kolejne produkty. Do wyboru jest prawie 300 lokalnych produktów pozbawionych chemicznych dodatków. Pierwsze w tym roku okno zakupowe otworzy się w najbliższą środę, 26 stycznia. Towary będzie można zamawiać przez kolejnych 6 dni.

– Kujawsko-Pomorskie kusi różnorodnością smaków, a wśród produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie. To także świetny pomysł na upominek – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Sklep dostępny jest pod adresem lokalna-zywnosc.pl. Znajdziemy w nim prawie 300 produktów prosto od rolników z naszego województwa. Produkty od początku do końca powstają w jednym gospodarstwie, co jest świetnym przykładem funkcjonowania skróconego łańcucha żywności w praktyce. Zamówienia zbierane są z wyprzedzeniem, by mogły być przygotowane tuż przed samą dostawą.

Zamówione produkty będą gotowe do odbioru 3 lutego w jednym z trzech miejsc w Toruniu:

  • punkcie podawczo-kancelaryjnym przed głównym wejściem do Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym 2 od 14.30 do 16,
  • budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 73 w sali numer 16, w godzinach od 14.30 do 16.30,
  • Auli UMK przy ulicy Jurija Gagarina 11, od 15:00 do 16:00.

Odbiór zamówień będzie możliwy także w Bydgoszczy:

  • w portierni (budynek F) Collegium Medicum UMK przy ulicy Jagiellońskiej 15, od 15:00 do 17:00.

Rolnicy chcący dołączyć do grona dostawców, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@lokalna-zywnosc.pl

Projekt finansowany jest ze środków budżetu województwa i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jego realizacja jest możliwa dzięki współpracy samorządu województwa z marszałkowskim Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.