Lubicie klasyczny hard rock? Ten koncert jest dla Was

Kultura
Fot. materiały prasowe

W toruńskim klubie muzycznym „Od Nowa” w sobotę 10 listopada o godz. 20 zagra zespół Dice. Grupa koncertem promować będzie swój najnowszy album „Nowy Świt”. Gośćmi koncertu będą toruńskie zespoły Machaon oraz Starting Over.

Dice to polski zespół hard rockowy pochodzący ze Stargardu. Na scenie pojawili się w 2007 r. Swoim fanom serwują połączenie klasycznego hard rocka z nowoczesną energią. Muzycy na swoim koncie mają trzy płyty: „Stara Historia” wydana w 2013 r., „Paradice” z 2015 r. oraz najnowsza – „Nowy Świt”. Krążki będzie można kupić w trakcie toruńskiego koncertu.

REKLAMA

 

O płycie z oficjalnej strony zespołu:

„Nowy Świt” to trzeci album zespołu Dice wydany w 2018 przez wytwórnię Luna Music Polska. Przynosi on ze sobą muzykę, która płynie w żyłach grupy, czyli hard rock w czystej postaci! Głośno, wartko i z głębi serca. Dice, czyli Łukasz Przybylski, Karol Przybylski, Mateusz Szeremeta i Bartosz Izak, ma zaszczyt zaprezentować piętnaście premierowych utworów, które zabiorą Was w krainę ciężkiego rocka! Mimo że album pełny jest niespodziewanych, szaleńczych zwrotów to finalnie znaleźć można tu także kilka wprowadzających w stan melancholii momentów dających czas na nabranie tchu przed dalszą wędrówką w świat ciężkich gitar, tłustego basu i dudniących bębnów.

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/563068170779119/