„Ludzie w firmie – rekrutuj, rozwijaj, zarządzaj”

Box2 Wiadomości
Fot. materiały organizatora

Zbliża się kolejna edycja konferencji Następna Stacja. Tym razem wydarzeniu przyświecać będzie hasło „Ludzie w firmie – rekrutuj, rozwijaj, zarządzaj”. Wydarzenie będzie nie tylko okazją do zdobycia wiedzy, ale też zawarcia nowych znajomości.

Lokomotywa Biznesu zaprasza na wydarzenie już w najbliższą sobotę, 30 listopada o godzinie 8:00. Dedykowane jest ono przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom. Na trakcie konferencji wystąpią przedstawiciele znanych firm. Prelegenci zaprezentują własne, wynikające z praktyki, doświadczenia związane z prowadzeniem własnej działalności. Będą to Andrzej Zieliński z firmy NEUCA, Krzysztof Łęcki z TAURUS OCHRONA oraz Wiktor Jodłowski, twórca szkół językowych TALKERSI.

– Wiem, że to jest nietypowe, jak na aktualne „konferencyjne standardy”, ale jest to nasz świadomy wybór. Na wielu konferencjach tych wystąpień jest dużo, ale są bardzo krótkie. My chcielibyśmy dać prelegentom przestrzeń, żeby mogli się spokojnie wypowiedzieć, ale też, żeby uczestnicy mogli po prostu zadawać z sali pytania. Myślę, że na wielu konferencjach tego brakuje – mówi Piotr Wódkowski, współtwórca Następnej Stacji.

Ale nie tylko tym będzie wyróżniać się konferencja. Jej cechą charakterystyczną ma być także jej networkingowość. Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. 

– Chcemy, jako konferencja, wyróżniać się tym, że dajemy przestrzeń uczestnikom, przewidziana jest też debata, w której będzie możliwa dyskusja z prelegentami, gdzie chętni będą mogli się wypowiedzieć – dodaje Piotr Wódkowski. 

Szacunkowo w wydarzeniu weźmie udział między 100 a 150 osób. Mimo że wejściówki są płatne, sama konferencja jest niekomercyjna. Pieniądze z biletów przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów organizacyjnych, natomiast nadwyżka przekazana na cele charytatywne. Organizatorem jest Stowarzyszenie Lokomotywa Biznesu, w partnerstwie z IPH Toruń oraz BNI.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *