Magdalena Flisykowska-Kacprowicz przestanie pełnić funkcję skarbnika miasta?

Box2 Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Skarbnik Miasta Torunia Magdalena Flisykowska-Kacprowicz przestanie pełnić sprawowaną do tej pory funkcję. Piastowała ten urząd od 1 kwietnia 2011 roku.

Magdalena Flisykowska-Kacprowicz podjęła rozmowy z prezydentem miasta o sposobie i terminie rozwiązania umowy o pracę łączącej ją z Urzędem Miasta Torunia. Rozwiązanie umowy wynika z ważnych powodów osobistych.

REKLAMA

– Potwierdzam, że prezydent Michał Zaleski został zapoznany przez panią Skarbnik z jej planami zawodowymi, które wiążą się ściśle z jej życiem prywatnym, dlatego nie jesteśmy uprawnieni do ich ujawniania oraz komentowania. O ewentualnych decyzjach będziemy informować w stosownym czasie w sposób uregulowany przepisami prawa – mówi rzecznik prasowy PMT, Anna Kulbicka-Tondel.

Tagged

6 thoughts on “Magdalena Flisykowska-Kacprowicz przestanie pełnić funkcję skarbnika miasta?

    1. Mylisz się człowieku, Pani Skarbnik była tylko pracownikiem, nie inicjowała pomysłów z kręgu wydatkowania pieniędzy na ten czy inny projekt, pomysł.

  1. OPINIA: Dopłaty do biletòw MZK są NIELEGALNE. MZK ma obowiązek wykonania przejazdu za wcześniej (po starej cenie) sprzedany bilet.

  2. Już miała dość firmowania swoim nazwiskiem tych wszystkich przekrętów?
    Gdyby ludzie wiedzieli co w trawie piszczy to by Michała na taczkach wywieźli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *