Remont marzeń z Leroy Merlin

Remont mieszkania to według badań* jedna z pięciu najbardziej stresujących sytuacji życiowych – nic dziwnego. Nie bez powodu powstają żarty na temat Polaków, urlopu i remontów czy też sugestie, że nauki przedmałżeńskie powinny obejmować wspólne zakupy. Istnieje jednak prosty i dostępny dla każdego sposób, aby stres ten zmniejszyć. Jest nim wizyta w sklepie Leroy Merlin.

Naszą misją jest pomoc klientom w realizacji domów ich marzeń – mówi Sylwia Pakowska, dyrektorka sklepu Leroy Merlin w Toruniu. – Zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztowny, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest remont bądź urządzenie mieszkania lub domu. Przez lata rozmów z naszymi klientami udało nam się wypracować kompleksowe rozwiązania, które pomagają oszczędzić ich czas oraz pieniądze.

Na czym polega wyjątkowość oferty sklepu?

Jedną z usług, które proponujemy, jest możliwość skorzystania z porady projektanta – informuje Michał Młynarz, kierownik Działu Serwisu i Usług w Leroy Merlin. – Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę i świetnie doradzają naszym klientom. Najlepszą rekomendacją są wracający do nas z kolejnymi zleceniami klienci. Dodatkowo usługa projektowania kosztuje zaledwie 1 grosz, przy zakupie materiałów w naszym sklepie. Oczywiście można skorzystać także z samej usługi projektu w cenie 200 zł bez robienia zakupów. Ponadto warto nadmienić, że mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu łazienek i kuchni – jesteśmy pierwszym sklepem w Toruniu, spośród marketów budowlanych, który wprowadził taką usługę.

To, co nas wyróżnia, to sposób pracy naszych projektantów – wyjaśnia. Klient może umówić się na spotkanie na wybrany dzień i godzinę telefonicznie lub na stronie www.leroymerlin.pl . Nasi projektanci są dostępni dla klientów przez cały dzień w godzinach otwarcia sklepu. Spotkanie, w czasie którego powstaje projekt trwa około dwóch godzin. To my pokazujemy klientom inspiracje czy możliwości aranżacji wnętrza. Słuchamy naszych klientów, pytamy o ich gusta i potrzeby. Uwzględniamy wszystkie kwestie dotyczące funkcjonalności i komfortu korzystania z pomieszczenia. Naszym celem jest zadowolenie klienta i przygotowanie projektu jego marzeń. Jesteśmy gotowi, aby wyręczyć klienta w jak najszerszym zakresie, tak aby remont był zmianą, która cieszy klienta, a nie stresuje.

Co jest potrzebne na spotkanie z projektantem?

Aby projektowanie wnętrza przebiegło sprawnie niezbędne są pomiary pomieszczenia – tłumaczy Michał Młynarz – Wszystkie instrukcje w prostych krokach klient otrzyma mailem lub uzyska o nich informacje podczas wizyty w sklepie. Samodzielne wykonanie pomiarów jest opcją dla chętnych – w Leroy Merlin oferujemy również odpłatnie wykonanie takiej usługi dla klienta.

Niezaprzeczalną korzyścią z usługi projektowania i pomiaru jest niewątpliwie oszczędność czasu. Korzystając ze wsparcia projektanta unikamy spędzenia wielu godzin w sklepach w poszukiwaniu materiałów i kompletowaniu zamówień. Efektem końcowym spotkania jest wizualizacja pomieszczenia wraz z listą produktów potrzebnych do jego realizacji. Projektanci są również otwarci i gotowi na ewentualne korekty w projekcie.

Na miejscu w sklepie klienci mogą zapoznać się aż z dziewięcioma aranżacjami łazienek oraz dziesięcioma aranżacjami kuchni – każda z nich przygotowana jest w innym stylu, który pomaga wyobrazić sobie, jak może wyglądać wnętrze naszego domu lub mieszkania. Co jeszcze istotne dla naszych klientów – większość materiałów i towarów jest dostępna od ręki bądź w terminie kilku dni.

Chcemy, aby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby klientów – mówi Sylwia Pakowska – Dlatego nie tylko doradzamy, projektujemy, pomagamy w wyborze, ale także dowozimy towar na miejsce oraz go montujemy. Zależy nam, aby klient otrzymał kompleksową ofertę i jakość wykonania – bez stresu i mając pewność, że wykonawca odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzi do realizacji inwestycji klienta.

Dobór odpowiedniej ekipy budowlanej to jeden z najcięższych etapów remontu. Kto z nas nie zna lub nie opowiadał historii o wykonawcach, którzy potrafią zniknąć w połowie pracy?

-ako sklep sprzedajemy usługę montażu w ramach swojej oferty – tłumaczy Michał Młynarz – to my jesteśmy gwarantem jakości wykonania zlecenia. Co za tym idzie, usługa ta podlega także standardowej dwuletniej rękojmi. Ponadto nasi montażyści posiadają ubezpieczenia OC. Daje to naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, że praca zostanie wykonana w najlepszy możliwy sposób. Nie do przecenienia jest też fakt, że czas oczekiwania na montaż kuchni czy łazienki to zaledwie 2-3 tygodnie.

W trosce o dobro klienta zawiera się też dbałość o jakość produktów w Leroy Merlin. Pokutuje przekonanie, że meble dostępne w marketach budowlanych nie są najwyżej jakości. Także i w tym wypadku Leroy Merlin pozytywnie zaskakuje. Z oferty frontów czy blatów niejednokrotnie korzystają stolarze, a sam sklep współpracuje także przy aranżacji deweloperskich mieszkań pokazowych.

Wykonanie pomiarów, projektu, remontu i montażu – wydawałoby się, że bardziej kompleksowej oferty nie jesteśmy w stanie znaleźć. Ale to nie koniec ułatwień, które czekają na nas w Leroy Merlin. Przy wielotysięcznych wydatkach remontowych każda zniżka jest w cenie – na jakie możemy liczyć tutaj?

Wiemy, jak dużym kosztem jest remont mieszkania czy domu, dlatego staramy się ulżyć naszym klientom także finansowo – i nie mam tu na myśli tylko promocji i ofert gazetkowych – informuje Sylwia Pakowska – Przede wszystkim oferujemy klientom „Klub DOM”. Jego uczestnicy za każde wydane 5 tys. zł otrzymują całodzienny rabat 10% na kolejne zakupy. Mają także dostęp do wielu ofert specjalnych dla klientów „Klubu DOM”.

Oprócz programu lojalnościowego wprowadziliśmy także ofertę 8% VAT-u na usługę montażu oraz zakupu produktów w nim użytych – dodaje Michał Młynarz – W tym momencie są to drzwi, podłogi, kotły grzewcze, klimatyzatory oraz wszystkie elementy, które są potrzebne do ich zamontowania – w przypadku podłóg np. listwy czy podkłady. Najprościej licząc jest to aż 15% zniżka zarówno na zakupy, jak i usługę względem cen z 23% VAT-em.

Korzystając z kompleksowej oferty Leroy Merlin oraz dostępnych rabatów zyskujemy czas, pieniądze i oszczędzamy sobie niepotrzebnego stresu. Remont nie musi być wydarzeniem przysparzającym kłopotu i zmartwień. O to, aby remont był spełnieniem marzeń o upragnionym domu czy wyśnionym mieszkaniu zadbają we wspaniałej atmosferze pracownicy sklepu Leroy Merlin w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 155.

*Badania firmy Kantar z 14-18.06.2019 r.