Mecz z Motorem Lublin już dziś! W jakiej formie są nasi liderzy?

Box2 Sport
Fot. Łukasz Piecyk

To będzie mecz, który może przesądzić o tym, w której klasie rozgrywkowej wystąpi w przyszłym sezonie toruńska drużyna żużlowa. Jeśli “Anioły” zdobędą dziś przynajmniej 49 punktów, wywalczą trzy duże oczka i opuszczą ostatnie miejsce w tabeli.

W tym sezonie nasi żużlowcy spisują się poniżej oczekiwań. Zamiast walczyć o najwyższe cele, toczą bój o utrzymanie się w ekstralidze. Jedynym zawodnikiem, do którego kibice nie mają pretensji jest Jason Doyle. Tymczasem nasz lider chyba złapał zadyszkę przed meczem z Motorem Lublin.

REKLAMA

W meczu angielskiej Premiership Peterborough Panthers kontra Swindon Robins, Jason Doyle zdobył zaledwie 8 punktów i bonus (3,2,2,u,1*). O wiele lepiej spisał się drugi z naszych stranieri, Nils Kristian Iversen, który w meczu Elitserien  Kumla Indianerna kontra Piraterna Motala zdobył aż 14 punktów w sześciu startach (2,w,2,2,3,2,3). W miarę przyzwoity występ zanotował również Chris Holder, który w tym samym meczu wywalczył 9 punktów (3,3,2,1,0).

Czy będący w takiej dyspozycji toruńscy żużlowcy będą w stanie pokonać na Motoarenie pokonać Motor Lublin? Przekonamy się już dziś. Początek meczu o godz. 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *