Mecze Elany z Ruchem i Olimpią bez udziału publiczności?

Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Podczas dwóch spotkań Elany – 13 października z Ruchem Chorzów i 27 października z Olimpią Grudziądz – stadion Elany Toruń ma być zamknięty dla publiczności. Skąd taka decyzja wojewody?

Próbowaliśmy ustalić, dlaczego została podjęta taka decyzja. W urzędzie wojewódzkim jednak dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi na to pytanie. Powodem zamknięcia stadionu mają być race, które pojawiły się podczas meczu między Elaną Toruń a Widzewem Łódź.

REKLAMA

Stadion miejski ma być zamknięty dla publiczności przez dwa mecze: 13 października z Ruchem Chorzów i 27 października z Olimpią Grudziądz. Toruński klub jest zaskoczony tą decyzją. Kibice również. Wspólnie podejmują wszystkie możliwe kroki, żeby oba spotkania odbyły się przy udziale publiczności.

O tej decyzji jest głośno także wśród toruńskich działaczy PiS, wśród których jest wielu sympatyków Elany. – Taka decyzja przed wyborami to strzał w kolano – mówi jeden z polityków PiS.

“Podjęliśmy działania, żeby jakoś zaradzić tej sytuacji. Walczymy do końca” – czytamy na stronie facebookowej Stowarzyszenia Kibiców Elany Toruń.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *