Media o. Rydzyka można wspierać online. Na stronach pojawiła się nowa opcja

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Na stronach internetowych mediów należących do o. Tadeusza Rydzyka pojawiła się nowa opcja, która nosi nazwę “Pragnę wspomóc”.

Pozwala ona na wsparcie katolickich mediów przez internet.

– W związku z licznymi od dłuższego czasu prośbami docierającymi do nas od słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam (zarówno w kraju, jak i od Polonii) uprzejmie informujemy, że istnieje już możliwość przekazywania online darów serca na dzieła – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Wystarczy tylko znaleźć na portalu Radia Maryja ikonkę o nazwie „Pragnę wspomóc”. Następnie należy wybrać podmiot, który chcemy wesprzeć. Aplikacja podpowie kolejne kroki, jakie trzeba wykonać, aby zadeklarowany dar serca został przekazany na utrzymanie Telewizji Trwam czy Radia Maryja – czytamy na stronie Radia Maryja.

Interaktywna ikona przenosząca do strony z wpłatami znajduje się zarówno na stronie Radia Maryja, jak i na stronie TV Trwam. Po kliknięciu w nią internauta zostaje przeniesiony do strony, na której może wybrać, które z mediów chce wesprzeć.

– Już św. Maksymilian Maria Kolbe mówił, że możemy wybudować wiele kościołów, ale staną się one puste, jeśli nie będziemy mieć mediów katolickich. Słowa wypowiedziane przed II wojną światową, gdy nie było powszechnego radia, telewizji i internetu, teraz nabierają jeszcze większej mocy. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni Państwu za duchowe i materialne wspieranie naszych dzieł wbrew szerzonej propagandzie, że pomaga nam rząd i jest to już „imperium”. Utrzymują się one tylko dzięki pomocy widzów Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja – powiedział o. Rydzyk, cytowany na stronie Radia Maryja.

Tagged

1 thought on “Media o. Rydzyka można wspierać online. Na stronach pojawiła się nowa opcja

  1. “Utrzymują się one tylko dzięki pomocy widzów Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja”?
    A kto
    ŁŻE… kim jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *