Mentzen: “Chciałbym, żeby sala koncertowa Jordanki za ponad 200 mln zł nie przeciekała po deszczu”

Box2 Wiadomości
fot. strona facebookowa Sławomira Mentzena

Słamomir Mentzen, kandydat na prezydenta Torunia na swojej stronie facebookowej zamieścił zdjęcia z sali koncertowej na Jordankach. Widać na nich miskę, do której kapie woda z sufitu. 

Taki wpis znalazł się na stronie facebookowej kandydata na prezydenta, która ma ponad 23 tys. polubień.

“Ja naprawdę nie mam wielkich oczekiwań względem władz miasta. Chciałbym na przykład żeby istniała karta miejska, żeby działał rower miejski… I żeby sala koncertowa Jordanki za ponad 200 mln zł nie przeciekała po deszczu” – napisał Sławomir Mentzen. Na dowód zamieścił też zdjęcia z Jordanek.

Czy faktycznie Jordanki przeciekają? Zapytaliśmy o to Grzegorza Grabowskiego, prezesa Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki, które zarządza obiektem. Zdjęcia, które pojawiły się na stronie kandydata, prawdopodobnie zostały wykonane w sierpniu br.

Prezes Grabowski potwierdza, że woda pojawiła się po nawalnym deszczu. Zostało to zgłoszone generalnemu wykonawcy obiektu jako usterka. Tego typu naprawy są realizowane na bieżąco. Czasami na Jordankach – jak i w innych obiektach – może dochodzić do tzw. pocenia się rur. I wtedy też może pojawić się kapiąca woda.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *