Mercedes stanął w niedzielę w płomieniach. Od niego zapaliło się sześć innych aut [ZDJĘCIA]

112 Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W nocy z niedzieli na poniedziałek – ok. godz. 23.51 – na parkingu przy budynku przy ul. Poznańskiej 284 w płomieniach stanął mercedes. Od niech nadpaliło się sześć innych aut zaparkowanych obok niego.

Toruńscy strażacy otrzymali sygnał o pożarze w niedzielę ok. godz. 23.51. W płomieniach stanął mercedes zaparkowany przy budynku przy ul. Poznańskiej 284. Samochód spłonął doszczętnie.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. – Sześć innych aut osobowych, które stały w pobliżu mercedesa nadpaliły się – mówi Przemysław Baniecki, oficer prasowy komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Nadpalone zostały – z boku lub z tyłu – takie auta jak: dwa ople (vectra i corsa), dwie skody fabie, honda logo i volkswagen golf. Strażacy nie określili przyczyny pożaru. Zajęła się tym policja.

– Prowadzimy postępowanie w tej sprawie – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Zleciliśmy biegłemu z zakresu pożarnictwa oględziny mercedesa. Jego opinia będzie kluczowa dla wyjaśnienia mechanizmu powstania pożaru.

Macie dla nas temat? Coś wymaga interwencji? Czekamy na Wasze sygnały na redakcja@tylkotorun.pl. Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Toruniu? Polub nas na Facebooku.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Mercedes stanął w niedzielę w płomieniach. Od niego zapaliło się sześć innych aut [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *