MFF EnergaCAMERIMAGE 2019 rusza za 100 dni. Wiemy, jak wygląda plakat promujący wydarzenie! [ZDJĘCIE]

Box2 Kultura
Fot. materiały prasowe

Za 100 dni zainaugurowana zostanie 27. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE 2019. Wydarzenie odbędzie się w Toruniu w dniach 9-16 listopada. Jego organizatorzy właśnie zaprezentowali plakat promujący tegoroczną edycję.

Znacie średniowieczną, toruńską legendę o flisaku, który grając na skrzypkach, opanował szerzącą się w mieście plagę żab, wyprowadzając natrętne płazy poza mury miejskie?

REKLAMA

– Nasz tegoroczny plakat przedstawia naładowanego pozytywną energią artystę – filmowca, który sprowadzi do Torunia inny rodzaj Żab – te Złote, które już w listopadzie trafią do rąk największych artystów obrazu filmowego: gości 27. Edycji Międzynarodowego Festiwalu EnergaCAMERIMAGE – zapowiadają organizatorzy. – Za pozytywną energię uczestników tegorocznego Festiwalu, już trzeci rok z rzędu będzie odpowiadać Grupa ENERGA – Tytularny Sponsor Festiwalu.

Autorem plakatu jest, znany z oprawy 25. jubileuszowej edycji Camerimage, Piotr Jabłoński /nicponim/, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki w Białymstoku. Pracował dla Bungie, Arkane Studios, ArenaNet, Aaron Sims Creative, Wizards of the Coast, DC Comics, Axis Animation, TBWA/Paris , Games Workshop, PlatigeImage, NetEase Games, Tokkun Studio, Aggressive Tv, Centipede Press, Applibot, Evermotion i wielu innych. Piotr Jabłoński jest reprezentowany przez Richard Solomon Artists Representative LLC.­

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *