Miał w domu ponad kilogram narkotyków. Zatrzymano 34-latka z Rubinkowa

112 Box2 Wiadomości
fot. KMP w Toruniu

Do 10 lat więzienia grozi 34-latkowi z Rubinkowa, który w mieszkaniu wynajętym na Starówce miał znaczne ilości środków narkotycznych.

Mężczyzna został wylegitymowany około 3:00 nad ranem w ostatni piątek. Znaleziono przy nim 3 gramy amfetaminy. Policjanci zatrzymali 34-latka do wyjaśnienia. W toku postępowania zdecydowano o przeszukaniu mieszkania, które wynajmowano na Starówce.

W zabałaganionym lokalu policjanci odnaleźli tabletki, różnego rodzaju proszki oraz zielony susz. Łącznie było to 1158 gramów amfetaminy, 44 gramy marihuany, gram substancji MDMA oraz blisko 190 gramów specyfiku, który wciąż jest badany i najprawdopodobniej jest używany do produkcji narkotyków. Zabezpieczono także wagę elektroniczną i pieniądze.  Będą one stanowiły zabezpieczenie na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Był już wcześniej notowany m.in. za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokurator uznał, że 34-latek spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie.

Tagged

1 thought on “Miał w domu ponad kilogram narkotyków. Zatrzymano 34-latka z Rubinkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *