Miasto pyta: Jak uspokoić ruch na ul. Ligi Polskiej i Kosynierów Kościuszkowskich?

Box2 Wiadomości
Skrzyżowanie ulicy Konstytucji 3 Maja z ulicą Ślaskiego
Skrzyżowanie ulicy Konstytucji 3 Maja z ulicą Ślaskiego. Fot. Lech Kamiński dla UMT

Rada Okręgu Skarpa wystosowała do prezydenta Michała Zaleskiego wniosek o przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie uspokojenia ruchu na ulicach Kosynierów Kościuszkowskich oraz Ligi Polskiej. Spotkanie konsultacyjne dobędzie się w poniedziałek 16 maja.

Organizacja ruchu w rejonach ulic Kosynierów Kościuszkowskich oraz Ligi Polskiej, na odcinku od Szosy Lubickiej do Ronda Honorowych Dawców Krwi, zostanie zmieniona. Jak? O tym zadecydują mieszkańcy. Rada Okręgu Skarpa proponuje m.in. wprowadzenie dodatkowych rozwiązań infrastrukturalnych i ograniczenie prędkości. Miasto czeka na propozycje mieszkańców do 27 maja – opinie można przesyłać na adres e-mail: konsultacje@um.torun.pl lub telefonicznie pod nr tel.: 56 611 86 73.

Mieszkańcy mogą wziąć także udział w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 32. Po spotkaniu zorganizowany zostanie wspólny spacer w rejonach “problematycznych” ulic celem zebrania dodatkowych uwag.

1 thought on “Miasto pyta: Jak uspokoić ruch na ul. Ligi Polskiej i Kosynierów Kościuszkowskich?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.