Miasto szuka nowego dyrektora Baja Pomorskiego. Trwa konkurs

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Do końca marca zainteresowani objęciem funkcji dyrektora Baja Pomorskiego mogą składać oferty w konkursie. O tym, kto obejmie stanowisko zadecyduje powołana przez prezydenta komisja konkursowa.

Aby ubiegać się o posadę, trzeba spełnić szereg kryteriów. Wymagane jest wykształcenie wyższe II stopnia z obszaru sztuki, udokumentowane 10 lat doświadczenia w zakresie kultury teatralnej w instytucjach kultury lub innych organizacjach z kulturą związanych, w tym 5 lat na stanowisku kierowniczym. Ponadto, wymaga się doświadczenia w pozyskiwaniu środków na realizację projektów i doświadczenie w realizacji inwestycji. Do tego niezbędna jest znajomość języka obcego (najlepiej angielskiego) w mowie i piśmie. Zainteresowani muszą przedstawić swój plan co do działalności teatru na najbliższe 5 sezonów – 2021-2026.

REKLAMA

Zgłoszenia należy przesyłać do końca marca, pocztą lub przesyłką kurierską pod adres urzędu: Biuro Kadr i Płac Urzędu Miasta Torunia, ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń. O dacie złożenia oferty decyduje data jej wpływu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *