Michał Korolko podsumował swoją kampanię wyborczą [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Michał Korolko – nr 5 na liście Koalicji Europejskiej – pod pomnikiem Mikołaja Kopernika podsumował dziś swoją kampanię wyborczą.

Korolko podziękował za pomoc swoim współpracownikom, rodzinie i znajomym. Zrobił sobie z nimi wspólne zdjęcie. W tym gronie znalazł się m.in. marszałek Piotr Całbecki.

REKLAMA

– Bardzo dziękuję, że mamy, na kogo głosować – powiedział Całbecki. – Dziękuję, że się zdecydowałeś. Myślę, że wreszcie się doczekamy eurodeputowanego z Torunia.

Głos zabrał też Tomasz Lenz, poseł PO i lider tego ugrupowania w regionie: – Michał Korolko jest merytoryczny, pracowity, oddany mieszkańcom regionu, ale to przede wszystkim dobry, przyzwoity człowiek. Zna języki, wie, po co idzie do Brukseli. Michał, głosujemy na Korolkę.

– Dla mnie kampania wyborcza była czymś zupełnie nowym – przyznaje Korolko. – Jestem debiutantem i bez pomocy wszystkich tych osób, które dzisiaj się tutaj zebrały, ja bym sobie najzwyczajniej w świecie nie poradził. Jestem pewien, że dzięki tej pomocy udało nam się zrobić bardzo ciekawą kampanię merytoryczną, pozytywną, bez agresji. Dzięki tej kampanii udało mi się zarazić w regionie wiele osób życzliwością, optymizmem, zadowoleniem z tego 15-letniego członkostwa naszego w Unii Europejskiej i w ogóle pozytywnym nastawieniem do Unii Europejskiej.

Na koniec Korolko zachęcił także do udziału w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

2 thoughts on “Michał Korolko podsumował swoją kampanię wyborczą [ZDJĘCIA]

  1. I pod swoją nielegalną reklamą pozował do zdjęć? Musi być bardzo dumny z ignorowania prawa. To się nazywa mieć tupet 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *