Miedziński podjął decyzję. “W przyszłym sezonie nie będę jechał w Toruniu”

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Adrian Miedziński nie będzie w przyszłym roku zawodnikiem Apatora Toruń. Swoją decyzję ogłosił wczoraj podczas magazynu PGE Ekstraligi na antenie Eleven Sports. Nie wiadomo jak na razie, do jakiego klubu trafi wychowanek toruńskiego zespołu.

O odejściu Miedzińskiego mówiono już od pewnego czasu. Wczoraj spekulacje potwierdził sam zawodnik:

REKLAMA

Na pewno w przyszłym sezonie nie będę jechał w Toruniu. Myślę, że klub ma teraz inny cel, inną wizję i tak to obecnie wygląda.

Miedziński nie wie jak na razie, gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie.

Na pewno jednak chciałbym pozostać w PGE Ekstralidze. Wiem, że stać mnie na jeszcze więcej. Jak na razie jednak nie mogę w tej kwestii wiele powiedzieć – dodał zawodnik.

Adrian Miedziński jest wychowankiem Apatora Toruń. Licencję uzyskał jeszcze na starym torze 31 sierpnia 2001 roku. Z klubu odszedł w 2018, by przez 2 sezony reprezentować Włókniarza Częstochowę. Wrócił do Apatora w 2020, by pomóc klubowi awansować z pierwszej ligi. W swoim dorobku ma dwa drużynowe złota mistrzostw świata (2009,2010) oraz jeden tytuł drużynowych mistrzów świata juniorów (2006). Z klubem wywalczył jedno mistrzostwo Polski (2008) cztery srebra (2003, 2007, 2009, 2013) i dwa brązowe medale (2010, 2012).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *