Mieszkańcy Rubinkowa ostrzegają: Złodzieje wycinają katalizatory

112 Box1 Wiadomości
Fot. Pixabay

Wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych pojawił się apel jednej z mieszkanek Rubinkowa o ostrożność. Opisuje ona, jak przy ul. Rydygiera ukradziono jej katalizator z auta. Do podobnego zdarzenia miało dojść na ul. Łyskowskiego.

Chciałam przestrzec przed złodziejami, którzy wycinają katalizatory! Dzisiejsza sytuacja przez wyjazdem do pracy – samochód Opel Astra, zaparkowany na parkingu przy ul. Rydygiera 11, niedaleko totalizatora sportowego. Auto stało od piątku od 16.30 do poniedziałku rana do 7.30, kiedy to miałam zamiar jechać nim do pracy. Mąż zgłosił na policję, w tym samym czasie była osoba, która zgłosiła taką samą kradzież z okolic ul. Łyskowskiego 19. Może ktoś coś widział? Ps. Złodzieju, karma wraca, obyś się udławił tymi “zarobionymi uczciwie” pieniędzmi. Naraziłeś mnie i moją rodzinę na stres i dodatkowe koszty, za które muszę naprawić auto, a które mogłam wydać na insulinę dla siebie i mojego syna – opisuje kobieta na jednej z toruńskich grup społecznościowych.

Toruńska policja potwierdza tylko jedno z tych z tych zdarzeń.

Rzeczywiście, wczoraj wpłynęło jedno zgłoszenie kradzieży elementu wydechu od samochodu osobowego marki Opel Astra na ul. Rydygiera. Nie dostaliśmy wczoraj żadnego zgłoszenia z ul. Łyskowskiego. W sprawie kradzieży na Rydygiera prowadzimy postępowanie – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń.

Policjanci dodają także, że nie zauważyli nasilenia tego typu kradzieży w ostatnim czasie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *