Mieszkaniec Torunia znalazł 3 tys. zł w gotówce. Pieniądze zaniósł prosto na komisariat

112 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

68-latek z Torunia znalazł portfel u zbiegu ul. Kościuszki z ul. Grudziądzką. W środku znajdowała się spora ilość gotówki. Zgubę wraz z całą jej zawartością przekazał funkcjonariuszom policji. “Mężczyzna zasługuje na dużą aprobatę i wzór do naśladowania”.

Do zdarzenia doszło we wtorek 12 maja. Starszy mężczyzna nie znalazł w zagubionym portfelu żadnych dokumentów, tylko rodzinne zdjęcia i 3 tys. zł w gotówce. Postanowił od razu zanieść go na policję. Zagubiony portfel trafił dzięki temu do swojego prawowitego właściciela. Kilka godzin po zdarzeniu na komisariacie pojawił się 27-latek, który mówił, że właśnie zgubił portfel. Dokładnie opisał, co znajdowało się w portfelu i wytłumaczył, że tak duża suma pieniędzy pochodziła ze sprzedaży auta.

Nie krył szczęścia z odzyskania „zguby”, ale i podziwu dla uczciwego znalazcy – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń – 68-latek, który odnalazł portfel i przekazał go funkcjonariuszom, niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i wzór do naśladowania. 

Tagged

1 thought on “Mieszkaniec Torunia znalazł 3 tys. zł w gotówce. Pieniądze zaniósł prosto na komisariat

  1. Brawo! Mam nadzieję, że owy Pan dostał należyte znaleźne 🙂
    A właścicielowi portfela polecam mały lokalizator notione – w razie gdyby znowu gdzieś wypadł, łatwiej będzie go odnaleźć bez nerwów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *