Młyn Wiedzy przygotowuje się do ponownego otwarcia. Planowany termin to połowa maja

Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przygotowuje się na powrót zwiedzających. Oferta centrum nauki zostanie jednak ograniczona, podobnie jak i liczba odbiorców. Na początek udostępnione zostaną trzy przestrzenie.

Zwiedzający będą mieli do dyspozycji wahadło Foucaulta oraz wystawy “O obrotach” i “Rzeka”. Konieczne będzie wprowadzenie procedur bezpieczeństwa, związanych przede wszystkim z ilością zwiedzających. Zaplanowane są dwie tury zwiedzania, z których będzie mogła skorzystać ograniczona liczba odbiorców. Nie będą organizowane zajęcia warsztatowe. Centrum nauki nie będą mogły także odwiedzać grupy zorganizowane. Nie będzie także dostępu do szatni.

Obecnie czekamy na akceptację procedur bezpieczeństwa ze strony Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Toruniu. Planujemy, że bezpiecznie będziemy mogli spotkać się w drugiej połowie maja – informuje Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Na pierwszym etapie udostępnienia bilet na zwiedzanie będzie kosztował 5 zł. W dalszym ciągu można korzystać z oferty on-line, na bieżąco realizowanej na stronie internetowej instytucji.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *