Młyn Wiedzy zaprasza na bezpłatne spotkania ekologiczne

Box2 Wiadomości

Toruńskie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaplanowało w czerwcu i w lipcu dla uczniów szkół podstawowych zajęcia, związane z ekologią. Spotkania poświęcone będą m.in. pszczołom oraz wodom płynącym. Zorganizowane zostaną on-line oraz w formie stacjonarnej.

Zajęcia on-line zaplanowano od 21 do 23 czerwca w godz. 8:55-9:40, 10:45-11:30 oraz 12:45-13:30. Warsztaty stacjonarne będą odbywały się w lipcowe poniedziałki w siedzibie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w godz. 9:00-10:30 oraz 11:30-13:00. Zajęcia kierowane są do grup szkolnych ze szkół podstawowych. Zorganizowane zostaną trzy spotkania. Pierwsze z nich pn. “Miasto przyjazne naturze” (klasy I-IV) dotyczyć będzie roli przyrody w miastach. Drugie, “Dbamy o pszczoły” (klasy I-IV) poświęcone zostanie znaczeniu ekologicznemu pszczół. W trakcie zajęć będzie można zbudować schronienie dla pszczół i zabrać je ze sobą. Natomiast trzecie, “Ochrona wód płynących” (klasy IV-VI), pozwoli poznać procesy zachodzące w płynącej wodzie i użyteczny aspekt rzeki na przykładzie Strugi Toruńskiej.

Tagged

1 thought on “Młyn Wiedzy zaprasza na bezpłatne spotkania ekologiczne

  1. Dziękuje za odpowiedż na moje ogłoszenie. Dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.