Monopoly? Nie. To prezentacja zawodników Drwęcy Kaszczorek

Box2 Sport Wiadomości
fot. nadesłane

8. miejsce w CS Superlidze, jakie zajęli w zeszłym sezonie, nie zaspokoiło ich ambicji. Zawodnicy Drwęcy Kaszczorek celują wyżej, a do prezentacji zawodników, którzy będą reprezentowali barwy klubu w nowym sezonie, stworzona została oryginalna gra przypominająca Monopoly.

Kreatywności drużynie z Kaszczorka odmówić nie można. Codziennie o godz. 15:00 odbywa się rzut kostką. Gra przesuwa się o tyle oczek, ile wypadnie na kostce. Pola są odsłaniane codziennie o 20:21. Wśród nich oprócz zawodników można znaleźć sponsorów, kartki z kalendarza i miejsca z Kaszczorka.

REKLAMA

– Gra trwa już od kilku dni. Drwęca zaprezentowała już sztab szkoleniowy, który stworzą trener Paweł Rybicki i menadżer Mikołaj Lis. Obaj panowie są już dobrze znani w toruńskim środowisku speedrowerowym. Rybicki jako zawodnik sięgał z TSŻ-em po pierwszy tytuł Drużynowych Mistrzów Polski w 2005 roku, Lis natomiast był członkiem złotej ekipy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w 2012 roku – informuje Bartek Fryckowski z Drwęcy Kaszczorek.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *