Motocykliści poczuli już wiosnę. Niestety, ten ewidentnie ma w nosie przepisy [WIDEO]

Box2 Polecamy Wiadomości Wideo
fot. nadesłane

– Zaczęła się wiosna i na drogi wrócili motocykliści. Szkoda, że niektórzy z nich mają w nosie przepisy i ograniczenia prędkości – pisze do nasz Czytelnik, który nagrał jednego z motocyklistów na ul. Kraszewskiego.

Piątkowe popołudnie, ul. Kraszewskiego w kierunku centrum. Motocyklista jedzie lewym pasem i przemyka między autami. Wyprzedza na przejściu dla pieszych i linii ciągłej. Zobaczcie sami ten manewr:

– Nie mam nic do motocyklistów – mówi autor nagrania. – Większość z nich jeździ zgodnie z przepisami. Na zły obraz motocyklistów pracują jednak tacy jak ten. Motocykliści, trochę cierpliwości na drogach!

Czy motocyklistom często zdarza się łamanie przepisów? Jakie są Wasze doświadczenia?

Macie dla nas temat? Coś wymaga interwencji? Czekamy na Wasze sygnały na redakcja@tylkotorun.pl. Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Toruniu? Polub nas na Facebooku.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

14 thoughts on “Motocykliści poczuli już wiosnę. Niestety, ten ewidentnie ma w nosie przepisy [WIDEO]

 1. Przestan panikować. Co takiego zrobił ? Stworzył zagrożenie czy jak? Moze i złamał przepis ale ty masz złamaną psyche „idealny kierowco” drażni Cie to ze on łapie setkę a ty nie zdążysz jeszcze zapiąć dwójki. Pała jestes i tyle.

 2. Najgorsi są własnie tacy szeryfowie wszystko nagrywający i wszystko widzący. Sami nigdy nie naruszyli przecież przepisów i są święci jak baranki w koszyku wielkanocnym….

 3. Kupił sobie goclever za 50dych i wrzuca śmieci do sieci, na filmie widać króla lewego pasa, to jest nieprzepisowa jazda!

 4. Kupił sobie goclever za 50dych i wrzuca śmieci do sieci, na filmie widać króla lewego pasa, to jest nieprzepisowa jazda!

 5. Motocyklista nie wyprzedził na pasach tylko za pasami. Na oasach nawe się nie zrównał z autem przed nim. Data na filmie sprzed roku.
  Autor filmu jest palantem, na siłę chcącym poczuć sie ważnym.

 6. publikować tak durny filmik…. błagam nie upadajcie na psy. Ktoś to przed wrzuceniem sprawdził? Nie macie o czym pisać. Po tytule myślałem, że koleś nie wiadomo co zrobił. Pusta droga, jakiś kretyn 30 na lewym pasie, zero ludzi a tu jakiś drugi kretyn z kamerką z chipsów c….. wie czego się czepia.

 7. Jeżdżą tacy z kamerkami, nagrywają i udostępniają filmy glinom . Żeby było ciekawiej to zazwyczaj wykroczenia , które popełniają sami. Choćby wyprzedzanie przed przejściem na jezdni dwupasmowej . No ale zapomniał wół jak cielęciem był. Chyba, że to stary ORMO-wiec. Hyże róje.

 8. Dno. Na ul. Bydgoskiej pies zesrał się na chodniku. Może ktoś to nagrał? Proszę o interwencję i artykuł ale na wyższym poziomie niż ten.

 9. Plaga dróg. Ich nie widać ale za to słychać ryk. A niby jakieś przepisy obowiązują. A ja jedzie kilkudziesięciu około godz. 1.001-12.00 w nocy to SZOK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *