Muzeum Twierdzy Toruń w konkursie Portalu Samorządowego. Sprawdź, jak głosować

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Muzeum Twierdzy Toruń jest jedną z 20 inwestycji, które znalazły się w II etapie konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2021. W konkursie Portalu Samorządowego na swoją inwestycję głosować mogą internauci. Jak to zrobić?

W konkursie odbędą się dwa niezależne głosowania. W jednym z nich decyzję podejmować będzie jury. W drugim głos zabiorą internauci. Najlepsza pod tym względem inwestycja otrzyma specjalną nagrodę. Głosowanie trwa do 12 września.

Listę biorących udział w II etapie konkursu inwestycji znaleźć można tutaj. Aby oddać głos na Muzeum Twierdzy Toruń należy najpierw wybrać je z listy, a potem wybrać opcję “Popieram”. Można również przejść bezpośrednio do głosowania na toruńską inwestycję tutaj.

Muzeum Twierdzy Toruń kosztowało blisko 23 mln zł. Ponad 14 mln zł z tej kwoty stanowiło dofinansowanie ze środków unijnych. Powstanie Muzeum wymagało zaadaptowania do nowych potrzeb budynku Koszar Bramy Chełmińskiej. Obiekt podkreśla toruńskie dziedzictwo, związane z forteczną zabudową. Oficjalne otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń było przekładane z uwagi na sytuację epidemiczną. Ostatecznie odbyło się w czerwcu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *