Na Wapiennej jak na końcu świata. Oto “studzienka” i “latarnia” [ZDJĘCIA]

Box2 Interwencje Wiadomości
fot. nadesłane

Kable w niezabezpieczonej studzience i wystające ze słupa oświetleniowego – tak wygląda ul. Wapienna na os. Bielawy-Grębocin. O interwencję w tej sprawie poprosiła nas pani Anna, nasza Czytelniczka.

Sygnał dotyczący ul. Wapiennej, czyli jednej z ulic w przemysłowej części os. Bielawy-Grębocin, otrzymaliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia.

REKLAMA

– Na ul. Wapiennej na chodniku znajduje się niezabezpieczona studzienka z kablami – wskazuje pani Anna, nasza Czytelniczka w wiadomości do naszej redakcji. – Koło przystanku na wysokości Tesco jest też słup oświetleniowy, z którego wystają kable.

Sygnał w tej sprawie przekazaliśmy Miejskiemu Zarządowi Dróg w Toruniu. Drogowcy zapewnili nas, że zajmą się naprawą studzienki i słupa oświetleniowego.

Macie dla nas temat? Coś wymaga interwencji? Czekamy na Wasze sygnały na redakcja@tylkotorun.pl. Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Toruniu? Polub nas na Facebooku.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *