Na widok mundurowych zaczęli zdmuchiwać biały proszek z murku

112 Box2 Wiadomości
fot. Straż Miejska w Toruniu

Strażnicy miejscy patrolujący toruńską Starówkę zauważyli na ul. Piernikarskiej grupę osób. Kiedy zaczęli się do nich zbliżać, te zaczęły szybko zdmuchiwać z murku biały proszek.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę krótko przed północą. Strażnicy miejscy patrolujący toruńską Starówkę na ul. Piernikarskiej zauważyli grupę osób, które pochylały się nisko nad murkiem.

– Na widok zbliżających się mundurowych szybko zaczęli zdmuchiwać jakiś pył z murku – relacjonuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu. – W związku z podejrzeniem, że osoby te zażywają narkotyki strażnicy podjęli interwencję. Podczas czynności kobieta będąca w grupie dyskretnie wyciągnęła foliowy woreczek z kieszeni i odrzuciła od siebie.

Nie uszło to uwadze funkcjonariuszy. W woreczku znajdował się biały proszek. W związku z podejrzeniem, że są to narkotyki, 34-letnia włocławianka została przekazana policji. Za posiadanie narkotyków grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *