Na wózku przewoził znak “ustąp pierwszeństwa przejazdu”. Zauważył to strażnik miejski po służbie

112 Box2 Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

Na ul. Wielki Rów strażnik miejski wracający już z pracy do domu zauważył mężczyznę wiozące na wózku znak drogowy “ustąp pierwszeństwa przejazdu”. Natychmiast powiadomił o tym dyżurnego.

Do tej sytuacji doszło w miniony wtorek ok. godz. 15. Na ul. Wielki Rów strażnik miejski wracający z pracy do domu zauważył mężczyznę wiozącego na wózku znak drogowy A-7 (“ustąp pierwszeństwa przejazdu”) wraz ze stojakiem.

– O fakcie tym natychmiast poinformował telefonicznie dyżurnego straży miejskiej, który wysłał w miejsce zdarzenia patrol – informuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu. – Strażnicy, którzy przybyli we wskazane miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna przewoził na wózku znak drogowy wraz z rurą podtrzymującą.

60-latek nie potrafił dokładnie powiedzieć, skąd wziął ten znak. W końcu stwierdził jednak, że go znalazł. Mężczyzna trafił w ręce policji.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Na wózku przewoził znak “ustąp pierwszeństwa przejazdu”. Zauważył to strażnik miejski po służbie

  1. Takie znaki wraz z rurami leżały porzucone przez robotników, którzy remontują odcinek ulicy prowadzący do TVK na Głowackiego, tam gdzie wycięto wcześniej drzewo zagrażające bezpieczeństwu . Sam się zdziwiłem, że nonszalancja budowlańców jest przerażająca , po co odłożyć znaki w bezpieczne miejsce , można po nich jeździć koparkami, kupi się nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *