Nalot policji na mieszkanie przy ul. Mickiewicza. W środku narkotyki i broń [WIDEO]

112 Box2 Wiadomości
fot. KMP w Toruniu

Amfetamina, marihuana, heroina i broń palna – toruńscy policjanci dokonali szokującego odkrycia w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza. W sprawie zatrzymany został 28-latek, który miał już na koncie przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

Do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania przy ul. Mickiewicza kryminalni z toruńskiej komendy weszli w poniedziałek około godz. 21:00. Mieli podejrzenia, że znajdą tam przedmioty, których posiadania zabrania prawo. Przypuszczenia okazały się trafne. To, co mundurowi znaleźli w mieszkaniu 28-latka, według wstępnych testów było narkotykami w niemałej ilości – 40 gramów marihuany, 37 gramów białej sproszkowanej substancji i blisko 5 gramów pasty, które okazały się amfetaminą i 55 tabletek, najprawdopodobniej zawierających heroinę.

Oprócz narkotyków w mieszkaniu był pistolet i 31 sztuk amunicji, a także różnego rodzaju fanty: laptopy, kamery, telefony komórkowe, tablet, terminal płatniczy, a nawet sprzęt budowlany, elektronarzędzia, piloty automatyczne, kluczyk samochodowy i kilka rowerów. Policjanci sprawdzają teraz legalność wymienionych przedmiotów.

28-latek był już w przeszłości karany za przestępstwa z narkotykami w tle. Wczoraj został doprowadzony przez policję do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i broni palnej bez zezwolenia. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *