Nasze najpopularniejsze wpisy w 2020. To czytaliście najchętniej [LISTA]

Box1 Polecamy Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

2020 rok dobiegł końca. Był to z pewnością rok, którego długo nie zapomnimy. Początek nowego to dobry czas na podsumowania. Przygotowaliśmy listę 10 artykułów, które cieszyły się największą popularnością w minionym już roku. Nie zabrakło niespodzianek.

10. Na ostatnim miejscu rankingu najpopularniejszych w 2020 roku wpisów znalazł się… artykuł z marca 2019 roku. Dotyczy on braku nocnej opieki dentystycznej w Toruniu.

9. Popularnością cieszyła się także galeria zdjęć z czerwcowej wizyty w mieście Andrzeja Dudy. Prezydent odwiedził Toruń tuż po I turze wyborów prezydenckich.

8. Koronawirus był w ubiegłym roku tematem dominującym. Na ósmym miejscu naszego zestawienia znalazł się artykuł z marca informujący o pierwszym potwierdzonym przypadku w Toruniu.

7. Kolejną pozycję na liście zajęła informacja o odwołaniu w marcu przez Głównego Inspektora Sanitarnego szefa wojewódzkiego sanepidu. Nie jest to ostatni związany z koronawirusem wpis w naszym rankingu.

6. “W Toruniu zgasną światła” – głosił tytuł kolejnego artykułu, informującego o marcowej akcji Godzina dla Ziemii. A Wy zgasiliście światła?

5. Znów koronawirus w roli głównej. W połowie zestawienia informacja o wykryciu koronawirusa u czterech zawodników KH Energa Toruń i kwarantannie w klubie. Sytuacja miała miejsce w październiku.

4. Tuż za podium najchętniej czytanych wpisów znalazła się informacja z początku grudnia. Niestety, tragiczna. Dotyczyła wyłowionych z Wisły zwłok.

3. Na trzecim miejscu wpis o przedłużeniu prawa do dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Informacja z czerwca cieszyła się dużą popularnością.

2. Kolejny i ostatni w rankingu wpis o koronawirusie. Tym razem historia Sandry, która w marcu, a więc na początku epidemii, opowiedziała nam o tym, jak została wypuszczona ze szpitala mając podejrzenie koronawirusa.

1. Najchętniej czytany tekst w 2020 roku nie był jednak związany z pandemią, choć ten temat zdecydowanie dominował. Nasi czytelnicy najwięcej razy sięgnęli po informację o przerwaniu marszu kobiet w Toruniu pod koniec października. 

Czy któraś pozycja na liście was zaskoczyła? Zapraszamy także do naszego podsumowania najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *