“Nauczyciel w centrum…uwagi”. CN Młyn Wiedzy zaprasza na konferencję

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Czy zajęcia w szkole muszą być nudne? Wcale nie! W sobotę 11 maja w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędzie się dedykowana nauczycielom konferencja dot. zastosowania gier edukacyjnych w szkole.

Konferencję otworzy wykład dr Małgorzaty Gut z Wydziału Humanistycznego UMK pt. „Gry komputerowe i zabawy ruchem – zastosowanie w edukacji i terapii”.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w dwóch warsztatach. Pierwszy z nich – „Grasz w zielone? – Gram. Czyli o możliwości wykorzystania gier planszowych we współczesnej edukacji pokoleń” – poprowadzą naukowcy z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – dr Tatiana Grabowska, dr Maria Sobieszczyk oraz dr Katarzyna Wojciechowska. 

Drugie zajęcia „Wprowadzenie do świata szachów” poprowadzi Adam Musiał, kierownik sekcji szachowej AZS UMK, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego, instruktor oraz sędzia 3 klasy Polskiego Związku Szachowego, uczestnik Mistrzostw Europy w szachach szybkich i błyskawicznych.

Na uczestników konferencji czekać będą także interaktywne wykłady. Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Każdy z nauczycieli biorących udział w konferencji otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

Rejestracja do udziału w spotkaniu jest prowadzona na stronie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

1 thought on ““Nauczyciel w centrum…uwagi”. CN Młyn Wiedzy zaprasza na konferencję

  1. Nauczyciele to pasożyty bydło tylko przez pomyłkę zwane nauczycielami wypierdzielić tę hołotę do kamieniołomów a do szkół zatrudnich młodych katolików po WSZM rydzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *