Nie ma nudy. 4 mecze FC Toruń w marcu

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Piłkarze FC Reiter Toruń rozegrają w marcu 4 spotkania. Niektóre z nich będą rozgrywane z trzydniową przerwą. Tylko jedno z nich rozegrane zostanie na wyjeździe.

Pierwszym rywalem torunian w marcu miała być drużyna AZS UW Darkomp Wilanów. Ta drużyna zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Futsal Ekstraklasy i znajduje się tuż nad strefą spadkową, nad którą ma 10 pkt przewagi. Starcie torunian z tym rywalem zaplanowane było na środę 10 marca, jednak zostało ono przełożone z powodu przypadków koronawirusa w drużynie z Warszawy.

REKLAMA

14 marca do Torunia przyjedzie Dreman Futsal Opole Komprachcice. To z kolei dwunasta drużyna Futsal Ekstraklasy, tracąca do torunian 6 oczek.

21 marca torunianie udadzą się na jedyny w tym miesiącu mecz wyjazdowy. Rywalem w tym spotkaniu będzie zespół, który zgromadził do tej pory najmniej punktów w tym sezonie, P.A. Nova Gliwice.

24 marca to mecz z najwyżej sklasyfikowanym rywalem spośród marcowych przeciwników. Do Torunia przyjedzie Clearex Chorzów, który zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 44 punktów.

Ostatnim marcowym rywalem torunian będzie MOKS Słoneczny Stok Białystok, który traci do FC Toruń cztery oczka.

Emocji z pewnością nie zabraknie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *