Nie żyje rowerzystka potrącona na rondzie Czadcy. Policja szuka świadków

112 Box1 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci proszą o kontakt świadków wypadku, do którego doszło 31 maja na rondzie Czadcy. Kierowca fiata potrącił 48-letnią rowerzystkę, która po przetransportowaniu do szpitala zmarła. 38-letni kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Przypomnijmy: kobieta przejeżdżała przez przejazd dla rowerzystów przed wjazdem na rondo. Potrącił ją jadący z ul. Wielki Rów w kierunku Szosy Chełmińskiej kierowca fiata. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia, prosząc jednocześnie o kontakt jego świadków.

– W szczególności prosimy o kontakt kierowców bądź pasażerów pojazdów jadących ul. Wielki Rów w kierunku Ronda Czadcy, które w chwili zdarzenia zatrzymały się przed przejściem dla pieszych oczekując na wjazd na rondo – apeluje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu.

Świadkowie mogą się zgłaszać osobiście lub telefonicznie do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej, bądź pod nr tel. 47 754 26 07 lub 112. 

Tagged

2 thoughts on “Nie żyje rowerzystka potrącona na rondzie Czadcy. Policja szuka świadków

  1. Dziękuje za odpowiedż na moje ogłoszenie. Dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *