Niedlazaleskiego.pl. W internecie pojawiła się strona-paszkwil dotycząca Michała Zaleskiego. Kto za tym stoi?

Box2 Wiadomości
fot. screen ze strony niedlazaleskiego.pl

Na głównej stronie twarze Michała Zaleskiego i o. Tadeusza Rydzyka i licznik odliczający czas do końca kadencji urzędującego prezydenta Torunia. Taki obrazek wita tych, którzy odwiedzą stronę niedlazaleskiego.pl.

O istnieniu tej strony poinformował nas jeden z Czytelników. Wyświetliła mu się w okienku reklamy, gdy przeglądał strony internetowe. – Kto za tym stoi? – pyta nas pan Tomasz, nasz Czytelnik. Ustalenie autorów tej witryny nie jest proste.

Strona została założona na serwerach webhost.com, ale nie znajdziemy tam danych osobowych administratora lub firmy, która założyła tę domenę i administruje tą witryną internetową.

– Układy, marazm, brak pomysłu na miasto i ukrywanie afer – pod tymi znakami upłynęły ostatnie cztery lata kadencji Michała Zaleskiego. My, torunianie, mamy tego dość! Co jakiś czas będziemy wrzucać kolejne artykuły, więc śledźcie nas na bieżąco. A jak macie coś nowego, to czekamy na Wasze info – czytamy na stronie.

Poza wspomnianym licznikiem na stronie pojawiło się sześć wpisów. Dotyczą m.in. tego, co łączy Michała Zaleskiego z o. Tadeuszem Rydzykiem, przebudowy ul. Olsztyńskiej, budowy basenu przy ul. Bażyńskich. Autorzy serwisu momentami bardzo dosadnie krytykują działania Zaleskiego.

– Co każdy z nich ma z tego „związku”? Michał Zaleski może liczyć na polityczne poparcie i względy w partii rządzącej w kraju. A o. Tadeusz Rydzyk na lepsze traktowanie od wszystkich innych przedsiębiorców. Traci na tym Toruń i torunianie – czytamy w jednym z wpisów.

Dziś poprosiliśmy komitet wyborczy wyborców Michała Zaleskiego o komentarz w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź. Jak oceniacie taki sposób prowadzenia kampanii wyborczej? Czekamy na Wasze komentarze.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Niedlazaleskiego.pl. W internecie pojawiła się strona-paszkwil dotycząca Michała Zaleskiego. Kto za tym stoi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *