Niedziela w mieście – przegląd wydarzeń kulturalnych

Box2 Kultura Wiadomości

Dzisiaj można się wybrać zarówno na spotkanie z Misiem Uszatkiem, jak i na koncert jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów. Oto kalendarium wydarzeń.

Niedziela to ostatni dzień, w którym bilety do Muzeum Historii Torunia i Muzeum Twierdzy Toruń można kupić w promocyjnej cenie 11 złotych.

REKLAMA

godz. 12.00 – Rudaczek – Kino nie tylko dla dzieci, Filia Dom Muz Rudak, ul. Okólna 169
Familijne spotkania startują w Filii Dom Muz Rudak. W planie zajęć jest projekcja animacji, a także powiązane z nią warsztaty kreatywne. Poranek rozpocznie się podróżą w świat kultowych bajek. Wspólnie obejrzymy jedną z animacji, którą starsi z pewnością będą pamiętać, bo i jak można zapomnieć o Misiu Uszatku i jego pluszowych, leśnych przyjaciołach? Rodzice i dziadkowie z sentymentem spotkają się z bohaterami z dzieciństwa i ponownie zanurzą w znajome obrazy, które tuliły ich do snu. Najmłodsi z kolei zobaczą jaka bajka towarzyszyła ich rodzicom i dziadkom oraz które z uszek było klapnięte. Po seansie część artystyczna. Zainspirowani Uszatkiem stworzymy wspólnie pluszowe przytulanki, a także porozmawiamy o dawnych pomysłach na spędzanie czasu.

godz. 20.00 – Michał Wiśniewski Akustycznie, Klub Lizard King, ul. Kopernika 3
Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Usłyszymy na nich największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych. Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje. Oprócz największych hitów Michała, takich jak “A wszystko to…” , “Powiedz”, “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Kochaj mnie Kochaj” czy “Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory takie jak “A niech gadają”, “Mandy”, “Nienawiść” , “Czekanie”, “Papierosy, wóda, sex”, czy “Zawsze naprzód nigdy wstecz”. Bilety: 59 zł – uprawnia do uczestnictwa w koncercie, 149 zł – uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, 299 zł – uprawnia do uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *