Niedziela w Toruniu – co nas czeka?

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Koncert Kasi Kowalskiej to główne wydarzenie ostatniego dnia tego weekendu. A co jeszcze dzisiaj będzie się działo w mieście?

godz. 10.00-13.00 – Kiermasz taniej książki, Książnica Kopernikańska, ul. Słowackiego

REKLAMA

godz. 14:00 – Półfinał Drużynowych Mistrzostw Polski w Speedrowerze: TSŻ Schoenberger Toruń vs Lwy Avia Częstochowa, Motopark przy ul. Bielańskiej 66
Rywalem torunian w meczu o brąz będą Lwy Avia Częstochowa, które długo walczyły o utrzymanie w CS Superlidze. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

godz. 15.00 – 27. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Spotkania”, do 15.10., Teatr Baj Pomorski
Teatr Kameralny w Bydgoszczy „Dziewczynka z herbacianych pól” – egzotyczna opowieść sceniczna z uniwersalnym przesłaniem. Pokazuje, jak ważna jest troska o najbliższych. Daje nadzieję, że dobroć okazywana innym zwróci się w dwójnasób temu, kto jest gotów pomagać, nawet mimo własnych ograniczeń. Bilety: 26 zł, ulgowy 24 zł, grupowy 22 zł.

godz. 17:00 – Hokej: KH Energa Toruń vs Tauron Podhale Nowy Targ, Lodowisko Tor-Tor
Kolejne spotkanie w Twierdzy Tor-Tor w ramach Polskiej Hokej Ligi. Wydarzenie objęte jest akcją „Toruń za pół ceny” – przy zakupie w kasie biletowej w dniu meczu jednego biletu normalnego, drugi dostępny będzie z 50% rabatem (12,5 zł). Bilety: 25 zł normalny, 19 zł ulgowy.

godz. 18.00 – Once – musical, Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny

godz. 18.00 – Krzyżacy, Teatr im. Wilama Horzycy

godz. 19.00 – Kasia Kowalska – koncert, CKK Jordanki
Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności. Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne – ale też rockowe – utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej. Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to okazja, by ponownie usłyszeć na żywo takie przeboje jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre”. Poza dobrze znanymi piosenkami Kasia Kowalska wykonuje też hity ze swojego najnowszego albumu – „Aya”. Bilety: 50, 70, 90, 110 zł

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *