Niedzielne atrakcje (nie tylko) dla dzieci

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Ostatnia niedziela maja wypada tuż przed Dniem Dziecka, dlatego już dziś odbywają się wydarzenia skierowane do najmłodszych, ale nie tylko oni będą mogli na nich być.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza do skorzystania ze stanowisk kreatywnych w przestrzeni wystaw. Będą dostępne trzy stanowiska: “ŁamiGłówka”, “Owocowy DJ” oraz “Ozdóbki dla lodówki”. Służą one do ćwiczenia umiejętności logicznego myślenia oraz przewidywania i wyciągania wniosków. Centrum czynne jest od 11:00 do 17:00.

REKLAMA

O 16:00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbędzie się koncert “Magiczny świat bajek” zorganizowany przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną. Wystąpią: Patrycja Kotlarska – śpiew, Natasza Kotlarska – śpiew, Jacek Kotlarski – śpiew, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, Bohdan Jarmołowicz – dyrygent. W programie piosenki z popularnych kreskówek, bajek i filmów, takich ja Kubuś Puchatek, Król Lew, Mała Syrenka, Kraina lodu, Pszczółka Maja, Piraci z Karaibów i wiele innych. Ceny biletów: zwykły – 40 złotych, dla dziecka – 30 złotych.

W niedzielę odbędą się też przedstawienia w Baju Pomorskim: o 11:00 “Lalki śpiewają”, zaś o 15:00 “Kopciuszek”.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *