Nocne kradzieże. Z parkingów zniknęły trzy samochody [ZDJĘCIA]

112 Box1
Fot. Łukasz Piecyk

Toruńscy policjanci pracują nad sprawą kradzieży trzech samochodów, do której doszło ostatniej nocy. Pojazdy zniknęły z parkingów na Rubinkowie.

Jak udał się nam ustalić, samochody zaparkowane były przy ul. Łyskowskiego, Buszczyńskich i Działowskiego.

– Policjanci robią wszystko, by ustalić i zatrzymać sprawcę lub sprawców – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Badamy wszystkie okoliczności zdarzeń.

Czy kradzieże mają ze sobą coś wspólnego? Policja do tego się nie odnosi. Jednak bliskość miejsc, w których doszło do zdarzeń, może być nieprzypadkowa.

Informacje o kradzieżach pojawiły się także na Facebooku:

Dzisiaj w nocy skradziono mi z parkingu przy ul. Działowskiego 10 samochód: Toyota CHR CT0447P . Jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek informacje proszę o kontakt.

Dziś w nocy spod Biedronki na Łyskowskiego (Rubinkowo 1) skradziono BMW x5, Szwajcarska rejestracja BL 115467. W środku beżowe skóry
Mpakiet. Każdy kto widział cokolwiek proszony jest o kontakt. Dla informatora nagroda!

Dziś w nocy z parkingu przy ul. Buszczyńskich na Rubinkowie I skradziono samochód Toyota Rav4 r.2017

1 thought on “Nocne kradzieże. Z parkingów zniknęły trzy samochody [ZDJĘCIA]

  1. Ku.. za każdym razem będę to powtarzał. Dopóki nie będzie się obcinać rąk złodziejom, dopóty będą kradzieże! Cfele same nie potrafią do niczego w życiu dojść i doją biednych pracujących ludzi, którzy całe życie tyrają na kawałek blachy. Sk… jak bym widział takiego cfela przy robocie w nocy to bym go na miejscu zajeb..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *