Tagged

3 thoughts on “Nocny spacer dzików po Rubinkowie. Zobaczcie nagranie [WIDEO]

  1. Były tez na trawniku przy kosciele na Niesiołowskiego.. Efekt ich rycia widac bardzo dobrze. Zapewne przyszly z okolic wysypiska, Równinną i działkami do Niesiołowskiego i dalej.. Najadly sie i wrocily skąd przyszly, ale one lubia wracac jesli sie najedzą..

  2. Dzień dobry, Panie i Panowie.
    Oto efekt głośnej akcji z przed zaledwie paru lat, kiedy to nasi umiłowani celebryci protestowali przeciwko odstrzałowi dzików (które mnożą się na potęgę, mając dwa, a czasem nawet trzy mioty w roku, bo paszy mają w bród dzięki uprawom kukurydzy). Do tego zaniknął w nich naturalny strach przed ludźmi (czemu mają się bać czegoś, co na nie nie poluje?). I teraz tylko kwestią czasu będzie sytuacja, gdy w dzień spotkamy dzika tu i tam w centrum Torunia. Jak zareagują mieszkańcy? Kto zapewni im bezpieczeństwo? Policja, której pistolety kal.9mm uszkodzą dzika tylko przy masie szczęścia, a takto tylko lekko zranią i rozdrażnią?
    To kolejny przykład na to, że każdy obywatel Polski powinien mieć wolny dostęp do broni, i tylko wyrok sądu mógłby to prawo ograniczyć.

    Pozdrawiam, Panie i Panowie, życzę miłego dnia i wszystkiego dobrego na Święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *