Nowa oferta połączeń autobusowych „Arriva Express” Toruń – Gdańsk

Box1 Materiały partnera
Fot. nadesłane

Od 27 kwietnia 2019 roku, toruński przewoźnik autobusowy Arriva wprowadza nową ofertę połączeń „Arriva Express” na trasie z Torunia do Gdańska.

Autobusy będą codziennie odjeżdżać z dworca autobusowego w Toruniu o godzinie 7:00, 9:30, 12:30, 14:30 i 17:00. Kurs o godzinie 7:00 został pilotażowo wydłużony aż do Gdańska Wrzeszcza (ceny biletów na ten kurs zaczynają się już od 1 zł).

Powrotne kursy relacji Gdańsk – Toruń wykonywane będą z dworca autobusowego w Gdańsku o godzinie 10:45, 13:00, 15:45, 17:45, 20:15. O godzinie 10:30 kurs autobusu relacji Gdańsk – Toruń realizowany będzie z Gdańska Wrzeszcza.

Połączenia realizowane są nowoczesnymi autobusami marki Volvo oraz Mercedes. Na pokładzie klimatyzowanych pojazdów zainstalowana jest sieć Wi-Fi, a dla osób ceniących wygodę dostępne są odchylane fotele oraz swobodna przestrzeń na nogi. Przy zakupie biletu u kierowcy na trasie Toruń – Gdańsk przewoźnik umożliwia płatność bezgotówkową.

Czas przejazdu autostradą A1 do centrum Gdańska wynosi zaledwie 2 godziny 15 minut. Nowością w ofercie są zatrzymania wszystkich autobusów w obie strony na osiedlu Rubinkowo na przystanku „Szosa Lubicka, Dziewulskiego”.

Dzięki zastosowaniu dynamicznej taryfy, podróżni mają możliwość zakupu biletów w kilku progach cenowych – od 9,90 zł do 29,00 zł. Im wcześniej kupiony bilet, tym taniej.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz bilety dostępne są na stronie przewoźnika – www.arriva.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *