Nowe miejsca parkingowe blisko Starówki

Wiadomości
fot. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu informuje o kolejnych miejscach parkingowych, które powstaną w okolicy Starówki. Dokładnie chodzi o 23 stanowiska przy ul. Grudziądzkiej, przy Rynku Wełnianym, przy Kaszowniku i przy ul. Jagiellońskiej.

Do tej pory do użytku mieszkańców Torunia zostało oddanych kilkaset nowych miejsc parkingowych. Przy ul. Wały gen. Sikorskiego powstało 50 miejsc, przy ul. Grudziądzkiej 36. Warto również wspomnieć o dwóch parkingach w okolicy placu Zwycięstwa – obydwa na około 80 miejsc.

Nowa inwestycja dobiega końca także przy ul. Dobrzyńskiej i ul. Gregorkiewicza. W tym miejscu w połowie grudnia do użytku zostanie oddany parking na 160 miejsc postojowych. 23 stanowiska parkingowe powstaną również między blokami przy ulicy Grudziądzkiej, Rynku Wełnianym, Kaszowniku i ul. Jagiellońskiej. Miejsca postojowe to nie wszystko. Na nowo zagospodarowanym ternie pojawią się nowe latarnie, zjeżdżalnia dla dzieci, stojak dla rowerów, altana z miejscami siedzącymi i wyremontowane chodniki.

1 thought on “Nowe miejsca parkingowe blisko Starówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *